Словаччина скасує допомогу для України — Роберт Фіцо сумнівається, що ЗСУ зможуть перемогти — новини світу

Нехай Київ і Москва укладають

© parameter.sk Він – стандартний політик-популіст, який не вірить в перемогу нашої країни, а на передвиборчих мітингах цитує російську пропаганду про війну на Донбасі. 

У Словаччині 30 вересня повинні відбутися дострокові парламентські вибори. Перемогу в них прогнозують партії Smer, лідером якої є колишній очільник уряду країни, політик-популіст Роберт Фіцо. Він, в свою чергу, погрожує Україні скасуванням військової та політичної підтримки, про що розповів Associated Press.

“Якщо Smer увійде до складу уряду, ми більше не будемо відправляти зброю та боєприпаси в Україну”, – заявив Фіцо, пояснюючи це нібито прогнозованим ходом війни.

Він зауважив, що не варто думати, що РФ відмовиться від вже захоплених територій, в тому числі й від Криму. 

Ба більше, Фіцо вважає, що Київ повинен укласти з РФ компромісну угоду, а аби це сталося швидше – США та ЄС повинні повпливати. 

Окрім цього, він цитує російську пропаганду, брешучи, нібито на Донбасі Росія вісім років воювала з “українськими націоналістами”. 

“Війна в Україні почалася не вчора і не минулого року. Вона почалася у 2014 році, коли українські нацисти і фашисти почали вбивати російських громадян на Донбасі і в Луганську”, – заявив Фіцо під час передвиборчої промови у Топольчанах. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що західні виборці не пробачать своїм лідерам, якщо ті дозволять Україні програти. За його словами, зараз уряди країн-союзниць необхідно переконати в тому, що “вони на правильній стороні”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *