Виробництво мінометних боєприпасів налагодила українська компанія

Україна спільно з країнами-членами НАТО виготовляє снаряди для Сил Оборони

© Українська Бронетехніка/Facebook Військові вже отримують тисячі мінометних пострілів.

Підприємство «Українська Бронетехніка» налагодила виробництво мінометних пострілів калібру 120 мм спільно з двома країнами-членами НАТО. Про це повідомляє пресслужба компанії.

120 мм міномет на сьогодні є одним з найбільш розповсюджених видів артилерійської зброї української армії. Міни цього калібру ефективно нищать ворожу живу силу і техніку, укриття та вогневі позиції, а також допомагають українським захисникам наближати перемогу.

Як наголосили на підприємстві, мінометні постріли виготовляються за сучасними технологіями та повністю відповідають стандартам НАТО.

«Міжнародна кооперація та роззосередження виробничих потужностей допомогли нашому підприємству наростити щомісячні обсяги поставок цих боєприпасів», — йдеться у повідомленні.

В компанії додали, що Сили оборони України вже зараз отримують тисячі нових мінометних пострілів.

У лютому повідомлялось, що державний концерн «Укроборонпром» і одна з держав-членів НАТО почали разом виготовляти міни калібру 120 мм для захисників України. 

Місяцем раніше «Укроборонпром» розгорнув серійне виробництво 82-мм осколкових мін для мінометів. Виробництво так само налагодили на базі потужностей однієї з країн-членів НАТО.

Брак боєприпасів як одну з основних проблем, які заважають Україні перемагати Росію назвали 58,3% українців, опитаних Фондом «Демократичні ініціативи« ім. Ілька Кучеріва.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *