Війна Росії проти України — Зеленський закликав Трампа оприлюднити власний мирний план — новини Україна

Зеленський вважає, що Трампу важко зрозуміти ситуацію в Україні, адже він не бачив війни поблизу

© president.gov.ua Український лідер наголосив, що якщо він розраховує на територіальні поступки зі сторони нашої держави, то це не мирний план. 

Президент України Володимир Зеленський закликав 45-го президента США Дональда Трампа, який знову балотується на цю посаду, привселюдно поділитися власним баченням закінчення війни РФ проти України, тобто своїми мирними планами, якщо такі є. Під час інтерв’ю телеканалу CNN він попередив, що йтися про територіальні поступки нашої країни не повинно. 

“Тож якщо ідея полягає в тому, як захопити частину нашої території та віддати Путіну, то це не формула миру”, — сказав Зеленський.

Він пояснив, що політикам, які виступають проти продовження допомоги для України, не бувши ознайомленими з війною поблизу, складно порівняти внутрішні проблеми країн з цивільними правами та енергетикою із загрозою існування держави.

“Дуже складно зрозуміти, коли ти на війні, а коли не на війні”, — резюмував президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський впевнений, що якщо на виборах президента США у 2024 році переможе Дональд Трамп, він не підтримає президента країни-терористки РФ Владіміра Путіна. Український лідер пояснив, що “це не те, що роблять сильні американці”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *