В Росії у березні засудили рекордну кількість військових за дезертирство – британська розвідка

В Росії побільшало фактів дезертирства з армії – британська розвідка

© EPA-EFE/ALESSANDRO GUERRA Також зростає число запитів про притулок від тих громадян РФ, які змогли виїхати із країни.

У березні 2024 року російські військові суди засудили рекордну кількість військовослужбовців російських збройних сил за дезертирство – 684 особи. Водночас загальна кількість таких справ з моменту “часткової” мобілізації в Росії у вересні 2022 року становить 7400. Найбільше таких випадків у Московській області – 496.

Як зазначають в розвідці Великої Британії, більшість солдат, яких вдалося розшукати і які постали перед військовим судом, отримують умовні терміни та повертаються до своїх частин і на фронт.

Водночас число запитів про притулок у західних країнах від російських громадян, які ухиляються від військової служби, досягла рекордного рівня.

«Російські солдати, в тому числі примусово завербовані під час часткової мобілізації у вересні 2022 року, зобов’язані залишатися на військовій службі на невизначений термін, з невеликою перспективою звільнення», – вказують аналітики.

Як зазначають західні аналітики, моральний дух російських солдат на фронті дуже низький, але при цьому вони продовжують воювати. Російські призовники прибувають на фронт недостатньо екіпірованими та часто стають «гарматним м’ясом».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *