В Київській області впали уламки – наслідки атаки 21 вересня – Новини Києва

На Київщині внаслідок атаки загорілись підприємства та постраждали люди

© Офіс генерального прокурора

В Київській області внаслідок ракетної атаки Росії рано-вранці 21 вересня поранення отримав цивільний чоловік, пошкоджено лікарню та будинки, повідомив Офіс генерального прокурора.

За попередніми даними чоловік отримав осколкові поранення ніг.

Також в декількох районах області  пошкоджено приватні будинки, господарчі споруди і транспортні засоби, будівлю лікарні. Також уламки ракет впали на територію підприємства, здійнялася пожежа.

«Жоден з пошкоджених об’єктів не є воєнною ціллю. Прокурори, експерти та слідчі фіксують наслідки нічної атаки ворога», – підкреслили в ОГП.

В Міністерстві внутрішніх справ України також повідомили, що на Київщині в результаті падіння уламків виникли пожежі на території підприємств. Число поранених зросло до двох. 

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко згодом повідомив, що станом на 8:45 відомо, що через падіння уламків виникли пожежі на території декількох підприємств області, а також пошкоджена будівля професійно-технічного навчального закладу.

Також зафіксовано падіння уламків на території медичного закладу.

Відомо уже про трьох постраждалих осіб

Під час ракетної атаки по Україні 21 вересня над Києвом та його околицями було знищено понад 20 ракет. Уламки ракет попадали в різних районах. Сім людей отримали поранення, трьох з них доставили у лікарню. Пошкоджена цивільна інфраструктура та майно громадян.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *