Скільки українців довіряють військовим ЗСУ — результати опитування групи Рейтинг, інфографіка — новини України

В Україні військовим довіряють 94% громадян, ветеранам стільки ж — опитування

© depositphotos/Bumble-Dee Воно й не дивно, адже серед наших громадян збільшила кількість тих, чиї рідні боронили або боронять зараз Україну від російської агресії. 

На 18-му місяці війни в Україні продовжують фіксуватися найвищі показники довіри до захисників. За даними соціологічної групи “Рейтинг”, військовим ЗСУ довіряють сьогодні 94% громадян, стільки ж довіряють ветеранам нинішньої війни і 93% – ветеранам ООС, яка тривала з 2014 по 2021 роки.

“Незалежно від регіону та віку абсолютна більшість довіряють цим категоріям населення”, – сказано в повідомленні. 

Воно й не дивно, адже в Україні зросла кількість тих, чиї рідні та близькі воювали або воюють на фронті сьогодні. У 49% – це люди, котрі боронили країну з 2014-2021 роки, а у 65% громадян це близькі, які стали на захист нашої держави після початку повномасштабного вторгнення. 

Опитування проведене з 5 по 7 вересня цього року з ініціативи “Українського ветеранського фонду” Міністерства у справах ветеранів України, а профінансоване соціологічною групою “Рейтинг”. Аудиторія – населення віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Участь в ньому взяли тисяча респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка становить не більше 3,1%. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *