Скільки Калібрів та Іскандерів виробляє РФ за місяць, розповів Юсов – новини України

У ГУР розповіли, скільки РФ за місяць виготовляє ракет

© depositphotos/bpawesome Юсов зазначив, що війська РФ регулярно використовують нововироблені ракети.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов зазначив, що РФ за місяць виготовляє десятки ракет “Калібр” та меншу кількість ракет “Іскандер”.

“Це достатньо обмежені можливості щодо виробництва, які не покривають витрати і не дозволяють відновити запаси, наявні до 24 лютого. За рахунок “сірого імпорту”, контрабанди вони якісь моменти закривають, але повністю це не закриває потреби російського ВПК”, – розповів Юсов  в інтерв’ю “Укрінформу”.

Він також наголосив, що війська РФ регулярно використовують нововироблені ракети, а дрони – всі з нових партій.

“Але це переважно не російські дрони, якщо ми говоримо про Shahed. Це все крупновузлова збірка іранських ударних дронів із певними елементами, матеріалами, виробленими безпосередньо на території РФ”, – додав представник ГУР.

На початку весни Дмитро Менделєєв писав про використання ворогом у виробництві зброї чипів і елементної бази масового виробництва західних компаній та азійських країн, які отримуються за допомогою різних схем. Це вимагає кардинального перегляду підходів до санкцій, і Україна мала стати лідером у цьому процесі. Але не стала. Чому і що потрібно зробити нашій владі, експерт пояснював у статті для ZN.UA “Як закінчити російський ракетний терор”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *