Скільки дронів Росія виробляє за місяць — Юсов розповів про виробничі потужності РФ — новини Україна

До літа 2025-го Росія планує зібрати 6 тисяч дронів-камікадзе. Розвідка розповіла про виробничі можливості Москви

© khamenei.ir Якщо Тегеран припинить постачання, це сильно вплине на можливості агресора на фронті. 

Росія, як і раніше, критично залежить від постачання дронів-камікадзе з Ірану, заявив представник ГУР МО Андрій Юсов. У коментарі виданню “Фокус” він зауважив, що налагодити власне виробництво окупантам вкрай важко, за місяць там роблять лише 30 БпЛА. 

А це озброєння необхідне росіянам, аби атакувати територію України та вимотати нашу ППО. 

“Вони рухаються в бік налагодження власного виробництва. І таке виробництво вже є, в основному йдеться про великовузлове складання, – розповів Юсов. – Кількість невисока — близько 30 одиниць на місяць. Вони планують вийти на високі показники, але поки що плани з реальністю не збігаються”. 

До літа 2025-го Росія планує виготовити шість тисяч камікадзе. Та якщо Тегеран зараз припинить поставки, це сильно вплине на можливості агресора на фронті. 

“Але водночас РФ працює над локалізацією [комплектуючих]. І вже у збитих зразках виявляються елементи російського виробництва”, — повідомляє Юсов.

Нагадаємо, протягом останнього місяця росіяни атакують Україну в більшості випадків саме дронами-камікадзе. Страждає від цього переважно портова інфраструктура та південні регіони України, а також Сумська область. Речник Повітряних сил Юрій Ігнат підтвердив, що зазвичай такі атаки складаються з 25-30 дронів, які запускають з одних і тих самих регіонів Росії та тимчасово анексованого Криму. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *