Ситуація на тимчасово окупованих територіях – Росіяни звозять до Донецька злочинців та рецидивістів

ЦНС: Росіяни перетворили Донецьк на притулок для рецидивістів з РФ

© ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ “Сюди з’їжджаються вбивці аби уникнути відповідальності у себе вдома”.

До тимчасово окупованого Донецька прибуває все більше російських злочинців та рецидивістів. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Сюди з’їжджаються вбивці аби уникнути відповідальності у себе вдома. Який спосіб життя ведуть на тимчасово окупованій Україні пояснювати буде зайвим. Адже вбивства, крадіжки та мародерства стали тут вже буденним явищем”, – зазначили у відомстві.

“Нещодавно у Донецьку “засвітився”  вбивця муедзина  Ібрахіма Ісяняєва  колишній найманець ПВК “Вагнер” Раіль Хайров. До цього його вже судили за вбивство, але помилували, щоб відправити на фронт. Чи судитимуть зараз — скоріш за все Раіль знову поповнить ряди “добровольців” російської армії та піде завершувати своє мерзенне життя в одній із лісопосадок на українській Донеччині”, – додали у ЦНС.

У Центрі Нацспротиву підкреслили, що для Кремля та окупаційної влади такі випадки просто ідеальні для покращення свого мобілізаційного фонду. Але не тільки злочинці стають в ряди окупантів, також наркоманами із Чечні чи жінками із виправних колоній.

Раніше Центр національного спротиву повідомляв, що на тимчасово захоплених територіях України окупаційна влада планує розсилати електронні повістки чоловікам. Однак у більшості громадян у цих регіонах відсутній доступ до інтернету, відтак люди навіть не знатимуть про вимогу з’явитися в окупаційний військкомат.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *