Україна робить Крим непридатним для росіян – заява генерала Годжеса

Крим стає непридатним для російських військ – Годжес

© EPA/SERGEY DOLZHENKO Американський генерал вважає, що ЗСУ позбавляє РФ можливості використати «вирішальну територію»

Колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес вважає, що Сили Оборони України своїми ударами по військових об’єктах росіян в окупованому Криму, позбавляють російські війська можливості використовувати цю «вирішальну територію». 

«Україна робить Крим непридатним для російських військ, позбавивши Росію можливості використовувати вирішальну територію у війні. На цьому півострові, який за розміром дорівнює штату Массачусетс, росіянам ніде ховати свої штаби, логістику, авіацію, військово-морські об’єкти», – пояснив Годжес у дописі у X, коментуючи масовий удар по військових об’єктах в ніч на 19 травня.

Нагадаємо, внаслідок нещодавньої атаки на військові об’єкти у Криму було пошкоджено головний артилерійський склад військового аеродрому «Бельбек». Вранці 13 травня після ракетного удару начебто зазнала пошкоджень російська база протиповітряної оборони на горі Ай-Петрі на півдні Криму. Також повідомлялося про смерть командира військової частини.

Раніше Годжес назвав «безглуздою» перспективу заморожування війни в Україні, про що почали знову згадувати західні оглядачі та аналітики. «Вони не розуміють значення Криму, Чорного моря, а також ніколи не читали жодної книги з історії, тому що Росія ніколи не буде дотримуватися будь-якої укладеної угоди», зазначив генерал. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *