Ситуація на фронті 11 травня – росіяни просунулися майже на всіх ділянках фронту

Окрім півночі Харківщини, росіяни просунулися й майже на всіх інших ділянках фронту, зокрема й на тих, де їх начебто відрізали

© 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола/Facebook За останні дві доби війська РФ пройшли півкілометра у Красногорівці.

На тлі активного наступу на Харківщину від кордону з Білгородською областю РФ, російські війська продовжують просуватися й на інших ділянках фронту. На тій же таки Харківщині, на куп’янському напрямку, вони просунулися на 300 м у районі Синьківки та на 100 м південніше Котлярівки. Про повідомив у Telegram український військовий журналіст Богдан Мирошников.

Найбільше просування ворога він фіксує в районі Мар’їнки. Тут окупанти за останні дві доби пройшли півкілометра у Красногорівці. «Більшість просувань у районі вогнетривкого заводу, де, за словами деяких речників, “окупанти відрізані”, – не без іронії зауважив Мирошников.

Просування росіян у Красногорівці зафіксував і український інформаційний ресурс DeepState, котрий сьогодні близько 1.40 оновив свої інтерактивні карти.

красногорівка12.05.24.jpg (39 KB)

красногорівка12.05.24.jpg (39 KB)

Богдан Мирошников повідомляє також про просування ворога на авдіївському напрямку – на 100 м у напрямку Калинового та на 150-200 м південніше Первомайського.

На 200 м росіяни просунулися на околицях Часового Яру та біля Кліщіївки (бахмутський напрямок), на 100 – у Старомайорському (оріхівський напрямок).

«Окупант все ближче підходить до того, що потрібно обирати конкретну ділянку, а не атакувати всюди широким фронтом», – каже Мирошников». – «Резерви не резинові».

Раніше повідомлялося, що на півночі Харківщині росіяни захопили шість сіл та дісталися північних околиць міста Вовчанськ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *