Ситуація на фронті 11 травня – росіяни довели кількість бойових зіткнень до 155-ти

Генштаб змінив назви напрямків відповідно до ситуації на фронті – як їх тепер звати і що там тепер коїться

© @Facebook/Генеральний штаб Збройних сил України Росіяни довели кількість бойових зіткнень до 155-ти.

В сьогоднішньому ранковому зведені Генеральний штаб Збройних Сил України означив нові напрямки бойових зіткнень та вперше застосував нові назви для більшості ділянок фронту, де бойові дії велися раніше. Це, вочевидь, було продиктовано тими змінами, що сталися останнім часом на театрі воєнних дій. Позатим ранкове зведення зафіксувало суттєве пожвавлення боїв. Їхня кількість зросла у півтора рази і сягнула 155-ти. Про це Генштаб ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

На харківському напрямку ворог, за підтримки авіації, здійснив 12 атак в районах населених пунктів Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Гатище, Плетенівка, Пильна, Вовчанськ та Бугруватка Харківської області. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Вільча, Липці, Лиман, Ізбицьке, Веселе, Петрівка, Козача Лопань, Синельникове, Глибоке, Широке, Вовчанські Хутори Харківської області.

На куп’янському напрямку наші воїни відбили 19 атак в районах населених пунктів Синьківка, Новоєгорівка та Іванівка Харківської області, а також біля Стельмахівки Луганської області. Ворог завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Твердохлібове, Сергіївка Луганської області.

На лиманському напрямку Силами оборони відбито 10 атак в районах населених пунктів Макіївка, Невське та Серебрянського лісництва Луганської області; Новосадове, Терни Донецької області.

На сіверському напрямку Силами оборони відбито 16 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Виїмка та Роздолівка Донецької області.

На краматорському напрямку наші воїни відбили 27 атак в районах населених пунктів Кліщіївка, Андріївка, Іванівське, Часів Яр, Григорівка та Новий Донецької області. Ворог завдав авіаційного удару у районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області.

На торецькому напрямку ворог наступальних дій не вів, проте, завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Північне та Нью-Йорк Донецької області.

На покровському напрямку нашими захисниками відбито 32 атаки в районах населених пунктів Семенівка, Калинове, Новоолександрівка, Євгенівка, Сокіл, Новопокровське, Новоселівка Перша, Уманське та Нетайлове Донецької області. Ворог завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Карлівка, Миколаївка, Олександропіль, Стара Миколаївка, Прогрес, Новогродівка Донецької області.

На курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Костянтинівка, Солодке, Красногорівка, Водяне, де ворог, за підтримки авіації, 10 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На времівському напрямку нашими захисниками відбито 16 атак в районах населених пунктів Урожайне та Старомайорське Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів.

На оріхівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 2 рази атакував позиції наших захисників в районі Роботиного Запорізької області. Також завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Сторожеве Донецької області та Мала Токмачка Запорізької області.

На придніпровському напрямку ворог не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом доби, за підтримки авіації, він здійснив 5 безуспішних атак на позиції наших військ в районі населеного пункту Кринки Херсонської області. Крім того росіяни завдали авіаційного удару в районі населеного пункту Антонівка Херсонської області.

Раніше повідомлялося, що на півночі Харківщині росіяни захопили шість сіл та дісталися північних околиць міста Вовчанськ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *