В Бєлгороді обвалився під’їзд будинку – чому в цьому може бути винна РФ – відео та фото

В Бєлгороді обвалився під’їзд будинку. РФ каже про уламок ракети, але вибух був знизу

© Скріншот з відео На разі точна кількість загиблих та постраждалих не відома. 

У російському Бєлгороді під час оголошення в місті ракетної небезпеки вдень 12 травня обвалилась секція десятиповерхового житлового будинку. Як зяавило російське міноборони, житловий будинок «пошкодив фрагмент збитої ракети «Точка-У».

В будинку у Бєлгороді в межах одного під’їзду обвалилась уся секція з першого по десятий поверх. Російські ЗМІ повідомили, що як мінімум чотири особи загинули та понад 30 постраждали під час обвалу.

Після прибуття на місце події рятувальників, які почали розбирати завали, обвалилась верхня конструкція, яка дивом уціліла. При цьому внизу перебували люди, які розбирали завали. Російське агентсов ТАСС зазначили, що працівники МНС не постраждали. 

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков відразу після події заявив, що під’їзд обвалився в результаті «прямого влучання снаряда», який начебто випустили з боку України.

Міноборони Росії у свою чергу згодом заявило, що у житловий будинок потрапив фрагмент збитої української ракети «Точка-У», яких російська ППО збила начебто цілих шість.

Водночас у телеграм-каналах опублікували відео з камер зовнішнього спостереження, на якому видно момент обвалу – на кадрах видно вибух у нижній частині будинку.

Російське місто Бєлгород чи не єдине, яке зазнає пошкоджень через війну РФ в Україні. При цьому більшість пошкоджень цивільної інфраструктури місто зазнало через діяльність власних військ, які регулярно гублять фугасні авіабомби, чи через незрегульовану роботу систем протиповітряної оборони.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *