Системи ППО для України – Бербок закликала партнерів посилити зусилля

Анналена Бербок закликає партнерів

© Annalena Baerbock/Facebook Йдеться про захист української інфраструктури системами ППО.

Після візиту в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала розмістити над критичною інфраструктурою України «зимову захисну парасольку» протиповітряної оборони. Про це вона заявила у інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung.

«Україна захищає свою територію. Для цього, крім крилатих ракет, вона потребує потужної протиповітряної оборони», — сказала вона.

Бербок додала, що Німеччина планує заохочувати партнерів до посилення українських систем ППО до настання зими: шляхом їх передачі, продажу, або тимчасового розміщення.

«Я звертаюся і до Німецьких урядовців, і до наших партнерів: ми повинні розкрити зимову захисну парасольку ППО над критичною інфраструктурою України», – наголосила Бербок.

Учора, після зустрічі із німецькою міністеркою, про посилення української ППО у вечірньому зверненні говорив і президент Зеленський. 

У жовтні минулого року Україна отримала від Німеччини першу систему протиповітряної оборони IRIS-T.

За словами командувача Повітряних сил ЗСУ, генерал-лейтенанта Миколиа Олещука, один дивізіон зенітно-ракетного комплексу IRIS-T знищив понад 60 повітряних цілей в Україні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *