Мобілізація в РФ – У ГУР вважають, що росіяни потребують нової хвилі призову

ГУР: Росіяни зіткнулися з необхідністю можливої нової хвилі мобілізації

© Суспільне UA “Може справді йтися про кінець вересня, власне, осіннє рішення”.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, що хоч мобілізаційні заходи в Росії не зупиняються, наразі країна-агресор зіткнулася з необхідністю нової хвилі призову. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Декілька разів уже переносили нову хвилю офіційної мобілізації на РФ. Пам’ятаємо, що була проведена так звана часткова мобілізація, після цього мобілізаційні заходи в країні-агресорі не зупинялися. Щомісяця декілька десятків тисяч людей у той чи інший спосіб рекрутувалися до рашистської армії. Наразі справді загарбники та керівництво режиму зіткнулися з необхідністю можливої нової хвилі мобілізації. Може справді йтися про кінець вересня, власне, осіннє рішення”, – зазначив Юсов.

За його словами, це не означає, “що завтра нова орда з’явиться на фронті”, бо це тривалий процес. Однак мобілізаційний ресурс у ворога є, і це рішення розглядається.

Раніше Генеральний штаб Збройних Сил України повідомляв, що росіяни можуть вже найближчим часом можуть мобілізувати від 400 до 700 тисяч осіб. У Генштабі кажуть, що така масштабна мобілізація пов’язана з катастрофічними втратами окупантів. Зазначається, що новобранців загарбники будуть мобілізувати як в Росії, так і на тимчасово окупованих нею територіях України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *