Ротація та демобілізація в Україні — Владислав Селезньов вважає, що така можливість з’явиться — новини Україна

Завдяки новим правилам мобілізації у влади з'явиться можливість провести часткову заміну людей на фронті — ексспікер Генштабу

© 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха Насамперед завдяки додатковому мобілізаційному ресурсу. 

Ексспікер Генштабу офіцер Владислав Селезньов вважає, що влада може знайти спосіб замінити хоча б частину людей на фронті, якщо з нового мобілізаційного законодавства все ж прибрали норму про демобілізацію захисників. У коментарі Liga.net він наголосив, що в нашій країні буде зменшено кількість людей, звільнених від призову і, відповідно, збільшено мобілізаційний ресурс. 

“І завдяки зменшенню віку призову, і завдяки ветеранам правоохоронної системи, інших структур, які до того не перебували на військовому обліку в територіальних центрах комплектування”, — додав Селезньов. 

Ротація та демобілізація, навіть якщо вона буде частковою, зараз дуже важливі, зауважив експерт. Він пояснив це тим, що фізичне, моральне і психологічне виснаження захисників дається взнаки.

Нагадаємо, 11 квітня ВРУ ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію в цілому. Тепер його повинні підписати спікер Ради та президент України. Набуває чинності він через місяць після публікації, а окремі положення — через вісім місяців. Наразі невідомо, скількох людей в Україні планують мобілізувати, Володимир Зеленський лиш запевнив, що йдеться вже не про 500 тисяч українців. Ця кількість зменшилася завдяки аудиту, який у Силах оборони провів головком Олександр Сирський

Фокус уваги зараз — на нових законах, що розширяють базу для мобілізації та посилюють повноваження держави у цій сфері. Детальніше про це — у статті “Як зменшити нестачу людей на фронті?” пише командир роти ударних дронів “Орден Сантьяго” Ігор Луценко.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *