Ракетний удар по Харкову 16 вересня – Війська РФ завдали чотири удари – новини Харкова

Російські війська завдали щонаймеше чотири ракетні удари по Харкову

© depositphotos/bpawesome Екстрені служби виїхали на місця обстрілу.

Російські окупаційні війська в суботу, 16 вересня, завдали щонайменше чотири  удари по місту Харків, заявив глава Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Telegram.

“Екстрені служби виїхали на місця влучань. Перебувайте в укриттях до відбою сигналу повітряної тривоги”, – наголосив Синєгубов.

Повітряні сили ЗСУ повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння в Одеській, Київській, Чернігівській, Сумській, Черкаській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській, Запорізькій областях. У цих областях оголошено повітряну тривогу.

Нагадаємо, у публікації NYT заявляється, що Росії вдалося обійти санкції й експортний контроль, запроваджені західними країнами, і розширити своє виробництво ракет, яке тепер перевищує довоєнний рівень. 

Представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що дані західних ЗМІ про те, що Росія, попри санкції, наростила виробництво ракет, яке сьогодні у ворога навіть на вищому рівні, ніж було до війни, не відповідають дійсності. Він запевнив, що окупанти досі не змогли повернути своїх запасів і зараз вони ще далеко від такої перспективи.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *