Ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України РФ може завдавати взимку – новини України

РФ готується до ударів взимку по енергетичній інфраструктурі України — британська розвідка

© depositphotos/bpawesome З квітня 2023 року окупанти стали менше витрачати крилатих ракет.

РФ взимку знову завдаватиме ударів по енергетичній інфраструктурі України, повідомляє британська розвідка в Twitter.

У Міноборони Британії нагадали, що російські війська атакували енергетичну інфраструктуру у період з жовтня 2022 року по березень 2023 року. Окупанти в основному для атак використовували ракети повітряного базування, особливо Х-101 (AS-23a KODIAK). 

Зазначається, що звіти з вілкритих джерел свідчать, що з квітня 2023 року окупанти стали менше витрачати крилатих ракет повітряного пуску, а російські лідери заявляли про зусилля, спрямовані на збільшення темпів виробництва крилатих ракет.

“Тому Росія, ймовірно, зможе створити значні запаси крилатих ракет повітряного пуску. Існує реальна можливість того, що Росія знову зосередить цю зброю проти українських інфраструктурних об’єктів впродовж зими”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у публікації NYT заявляється, що Росії вдалося обійти санкції й експортний контроль, запроваджені західними країнами, і розширити своє виробництво ракет, яке тепер перевищує довоєнний рівень. 

Представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що дані західних ЗМІ про те, що Росія, попри санкції, наростила виробництво ракет, яке сьогодні у ворога навіть на вищому рівні, ніж було до війни, не відповідають дійсності. Він запевнив, що окупанти досі не змогли повернути своїх запасів і зараз вони ще далеко від такої перспективи.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *