Псевдовибори на окупованих територіях України – названі імена кандидатів-зрадників

Названо прізвища зрадників, що беруть участь у псевдовиборах на окупованих Росією територіях

© Рух ЧЕСНО Серед «кандидатів» найбільше безробітних, працівників комунальних підприємств та представників органів окупаційної влади

Росія проводить на окупованих її військами територіях України так звані «місцеві вибори» – у межах російського «єдиного дня голосування», який на території РФ відбудеться 10 вересня. Рух ЧЕСНО проаналізував, хто очолив списки російських партій на окупованих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. «Змагатимуться» чотири партії країни-агресора – «Единая Россия», ЛДПР, КПРФ та «Справедливая Россия». 

На чолі «виборчих списків» партії «Единая Россия» – керівники окупаційних адміністрацій – Євген Балицький, Володимир Сальдо, Денис Пушилін та Леонід Пасічник. Від російської партії ЛДПР всюди першим номером «балотується» її лідер Лєонід Слуцкій, зазначає Рух ЧЕСНО. 

Партію «Справедливая Россия» в Запорізькій області очолює ексдепутат Мелітопольської міськради Юрій Онищук, на Херсонщині – ексрегіонал Ігор Щепелін, на Луганщині – генеральний директор «Транспортна компанія «Вояж» Геннадій Тараканов, а на Донеччині – депутатка держдуми РФ Єлєна Драпєко.

Очолює список Комуністичної партії на псевдовиборах в Запорізькій області кримський колаборант, ексдепутат ВР Криму Олег Слюсаренко, на Херсонщині –   російський комуніст Раміль Замалєтдінов, на Донеччині — ексдепутат районної ради, один з організаторів «референдуму» у Донецьку Борис Литвинов, на Луганщині – депутат так званої «Народної ради ЛНР» Олександр Єрмоленко. 

Партія «Нові люди» висувається на псевдовиборах лише в так званих «ЛНР/ДНР». Очолюють списки партії  депутат так званої «Народної ради ДНР» Олексій Дорофєєв та місцевий ФОП Вадим Колеснік. 

За даними Руху ЧЕСНО, серед «кандидатів» найбільше безробітних, працівників комунальних підприємств та представників окупаційної влади. У середньому 20% кандидатів у списках проживають у Росії. Наприклад, на окупованих територіях Запорізької області у 23,6% кандидатів місцем проживання зазначено Росію. Серед кандидатів у списках 25% – працівники підприємств (переважно комунальної власності), 24% – представники окупаційної влади, 20% – безробітні, 13% – медики та освітяни. 

Нагадаємо, за словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, понад 45% «кандидатів» на псевдовиборах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області – російські громадяни. 

За даними британської розвідки, правляча партія Росії «Единая Россия», за рахунок псевдовиборів на окупованих територіях України, намагатиметься отримати більшість місць у парламенті. Для цього навіть завищили кількість прізвищ у «реєстрі виборців». 

Цілі російського керівництва, яке організовує «єдиний день голосування» не обмежуються лише прагненням сформувати вертикаль влади за російським лекалом, вони набагато ширші. Мотиви Кремля пояснює Володимир Кравченко у статті «Навіщо Путіну «вибори» на окупованих територіях України» на ZN.UA.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *