Маск зірвав операцію ЗСУ – У ГУР прокоментували даний інцидент

Інформацію стосовно того, що Маск начебто відключив Starlink, потрібно перевіряти – ГУР

© скриншот видео У відомстві зазначили, що треба призначити певну групу, яка вивчатиме це питання.

Представник ГУР Вадим Скібіцький заявив, що інформацію про відключення Ілоном Маском систем “Starlink” у районі Криму під час операції ЗСУ треба декілька разів перевірити. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Інформацію стосовно того, що Маск начебто відключив Starlink, потрібно перевіряти, і перевіряти, до того ж кілька разів. Можливо, призначити певну групу, яка вивчатиме це питання. Тому що потужна інформаційна кампанія і потужний інформаційний ресурс, який використовується РФ, досить сильно впливає на подачу інформації, коментарі і оцінки”, – сказав представник ГУР.

Водночас Скібіцький, не спростував і не підтвердив підготовку такої операції.

Він додав, що Starlink – це дуже потужна система зв’язку, і з нею було багато різних непорозумінь через, можливо, недостатнє вміння використовувати її належним чином. Крім того, в українських військових виникало чимало проблем із технічною експлуатацією цієї складної системи.

Нагадаємо, очільник SpaceX Ілон Маск також прокоментував статтю CNN, в якій розповідається, що він зірвав одну з операцій ЗСУ проти Чорноморського флоту у тимчасово окупованого Криму у лютому 2022-го. Бізнесмен у своєму мікроблозі у Twitter фактично підтвердив, що вона не відбулася дійсно через нього.

Своє рішення Маск пояснив тим, що не хотів, аби SpaceX став співучасником війни. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *