Підтримка України – Чи втомилися союзники від війни, відповідь глави МЗС

Глава МЗС України розповів, чи демонструють союзники ознаки втоми від війни

© Дмитро Кулеба / Facebook За словами Кулеби, деякі країни зробили нові пропозиції щодо підтримки України.

Український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що союзники по НАТО не демонструють жодних ознак втоми від війни і залишаються відданими справі допомоги Україні у захисті від Росії та поверненні тимчасово окупованих територій. Про це він розповів Associated Press.

«Я почув чітке “ні” на будь-які згадки про втому, і (чітке) “так” на посилення підтримки України», – сказав Кулеба після зустрічі з главами МЗС країн НАТО у Брюсселі.

Він розповів, що деякі союзники зробили нові пропозиції щодо підтримки України, але відмовився надати деталі.

«Вони розуміють, що для того, аби відчувати себе в безпеці, щоб не опинитися в ситуації, коли солдатам НАТО доведеться воювати, Україна повинна перемогти в цій війні», – додав Кулеба.

За його словами, глава Кремля Владімір Путін помиляється, якщо бачить сенс у тому, щоб продовжувати війну принаймні до президентських виборів у США.

«Він завжди чекає, коли відбудуться вибори в іншій країні, коли новий уряд і нове керівництво змінять ставлення», – сказав Кулеба, додавши, що Путін завжди на щось чекає і завжди зазнавав невдачі у своїх очікуваннях.

«Можуть бути розбіжності щодо найкращих способів стримування Росії. Але розуміння (в НАТО) того, що Росія становить загрозу, узгоджене, і я не бачу, щоб це змінювалося», – зазначив глава МЗС.

«Ми переможемо у війні. Ми відновимо нашу територіальну цілісність», – додав він.

Наступного року у США відбудуться вибори, під час яких перемогу може здобути колишній президент Дональд Трамп, якого чинний лідер Штатів Джо Байден називав загрозою для демократії. Чому прихильники ультраправого крила Республіканської партії симпатизують Путіну та виступають проти допомоги Україні – читайте у статті Анни Бродські-Кроткіної «У США є прихильники Путіна. Що про них потрібно знати».

Наступного року вибори очікують і Європу. Політичний ландшафт західніше України може змінитися. Як все це може вплинути на європейську підтримку нашої країни у протистоянні агресії Росії? Про це — в статті Петра Герасименка “Чи втратить Україна підтримку Європи і що буде наступного року”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *