Окупація міста Часів Яр — куди далі можуть наступати окупанти — новини Україна

Військовий пояснив, як окупація Часового Яру допоможе росіянам вийти на адмінкордони Донеччини

© Getty Images Зараз ворог намагається зробити там плацдарм для наступу як по флангах, так і в лоб. 

Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко пояснив, що окупація міста Часів Яр допоможе окупаційним силам розвивати подальший наступ на Краматорськ, Слов’янськ і Костянтинівку. Під час телемарафону він пояснив, що для цього поблизу Часового вони намагаються атакувати ЗСУ з флангів — в районі Іванівського, Андріївки та Кліщіївки, аби перехопити ініціативу. 

“Ворог намагається відсунути наші війська на тому напрямку, де ми свого часу звільнили територію, — пояснив військовий. — Наступаючи на Часів Яр, для ворога вкрай важливо зробити плацдарм для наступу як по флангах, так і в лоб”. 

Якщо Часів Яр все ж вдасться окупувати, в росіян буде два варіанти просування. Перший — на північ, в район Краматорська та Андрушківки, а другий — на південь, тобто до Вугледара, Курахового та Покровська. Остаточна мета — вихід на адмінкордони Донецької області.  

Нагадаємо, російські військові досягли східної околиці українського міста Часів Яр, яке, як зазначив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, РФ хоче захопити до 9 травня. Ситуація там погіршилася. Якщо росіяни окупують його, то зможуть розпочати наступи на “міста-фортеці” — Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *