Окупація Києва — Борис Джонсон розповів, якими будуть наслідки для США — новини Україна

Війна у В'єтнамі і хаотичний відступ з Афганістану будуть нічим у порівнянні з окупацією Києва — експрем'єр Джонсон

© Офіс президента Це також стане найбільшим програшем НАТО за 75 років. 

Колишній прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон вважає, що для лідерства США на світовій арені ймовірна окупація Києва, яка все ще є метою диктатора Владіміра Путіна, стане катастрофою, більшою за війну у В’єтнамі. У матаріалі для Telegraph він заявив, що молиться за те, аби у Палаті представників ухвалили рішення про продовження військової допомоги Україні, адже “ситуація похмура”, а “затримка жахлива”. 

“Якщо це станеться, я думаю, це буде абсолютною катастрофою для Заходу, катастрофою для Америки і для будь-якої концепції американського лідерства”, — зауважив Джонсон, додаючи, що захоплення української столиці означатиме перший програш НАТО за 75 років. 

Він також згадав про Афганістан, наголосивши, що хаотичний відступ американців звідти буде нічим, у порівнянні з можливою перемогою Росії в Україні. 

Нагадаємо, очільник ГУР МО Кирило Буданов запевнив, що сьогодні немає передумов для наступу росіян на Київ з боку Білорусі. Ба більше, в Україні не бачать тенденцій до того, щоб вони з’явилися найближчим часом. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *