Окупація Енергодара – рашисти створюють загрозу мешканцям через роздмухування пилу із Запорізької ТЕС

Росіяни роздмухують отруйний пил на Енергодар

© Скріншот з відео Хмари отруйного пилу заповнюють вулиці міста.

Російські окупанти в Енергодарі роздмухують пил із золовідвалів Запорізької теплоелектростанції. Унаслідок цього на вулицях міста утворюється значна задимленість. Відходи містять велику кількість отруйних речовин, що створює загрозу для екологічної та радіаційної безпеки, заявив очільник міста Дмитро Орлов.

Чиновник пояснив, що золовідвали – це місця, де зберігається зола і шлак від спалювання твердого палива. Під час висихання утворюється пил, котрий може долати значні відстані. Щоб цього не відбувалося, його треба постійно поливати водою. До окупації цим займалися робітники ТЕС, але нинішнє недолуге «управління» росіян призводить до утворення великих пилових хмар, які вітер несе у місто.

«Також рашисти вигадали ще одну забавку. Коли вітер посилюється, у золовідвалах вони влаштовують перегони на автомобілях, підсилюючи підняття пилу в повітря», – розповів Орлов.

Також міський голова припустив, що так росіяни намагаються приховати від людей переміщення військової техніки або інші злочини.

Related video

Раніше через постійні обстріли з боку росіян на одній із ТЕС у Донецькій області впав дах котлотурбінного цеху. Внаслідок цього загинули та постраждали люди.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *