НАТО має збивати російські ракети – генерал Скшипчак прокоментував зальоти у Польщу

Російські ракети, що летять у напрямку Польщі чи Румунії мають бути збиті НАТО – генерал Скшипчак

© Скріншот Youtube На думку Вальдемара Скшипчака НАТО має захищати країни Альянсу, а не боятися бути втягнутою у війну

Колишній командувач сухопутних військ Польщі та ексзаступник міністра національної оборони Вальдемар Скшипчак вважає, що НАТО має не боятися збивати російські ракети, які летять в бік країн Альянсу. Подібні випадки неодноразово фіксувалися у Польщі та Румунії, але ППО цих країн не збивала повітряні цілі. В останній раз ракета залетіла у повітряний простір Польщі 24 березня.  

«Наратив НАТО має бути наступний: застерігаємо Путіна, що кожна ракета, яка летітиме у наш бік, буде збита. Ми говоримо, що захищаємо себе, і в межах цього захисту збиваємо ракети, які летять у напрямку, наприклад, Польщі чи Румунії», – зазначив Скшипчак у коментарі «Укрінформу».

За словами генерала, НАТО має ухвалити політичне рішення, яке буде полягати саме у захисті Альянсу, а не втручанні у війну й нібито втягування Заходу у Третю світову.  

Нагадаємо, у березні заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна повідомив, що країни Північноатлантичного альянсу розглядають варіант, щоб збивати російські ракети, які летять у напрямку території членів НАТО.

Раніше ракети під час масованих російських обстрілів вже падали на території Польщі. У листопаді 2022 року у Пшеводуві впала ракета української системи ППО, вбивши двох мешканців, а у квітні 2023 року поблизу міста Бидгощ знайшли рештки російської ракети Х-55, яка залетіла у Польщу під час атаки української території.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *