Наступ Росії на Харків — чи буде евакуація з міста — новини Харкова

© Олег Синєгубов/Telegram Наразі у росіян немає успіхів на цьому напрямку. 

Очільник обласної адміністрації Харкова Олег Синєгубов заявив, що підстав починати розмови про евакуацію з міста наразі немає. Разом з тим під час телемарафону він підтвердив, що російські окупанти створюють на півночі певне угруповання військ.

“Ми спостерігаємо за північними територіями, оскільки по східному напрямку ворог відновив активні штурмові дії після того, як провів заміну своїх військових підрозділів, провів там злагодження. Проте по тому напрямку він досі успіхів не має, — прокоментував ситуацію Синєгубов, повідомляє “Укрінформ”. — По півночі — дійсно, ворог створює певне угрупування військ. Будемо аналізувати, чи це для ймовірного удару з півночі або для інших територій, як це вже було неодноразово”.

Нагадаємо, представник ГУР МО Вадим Скібіцький попередив, що РФ може планувати наступ на Суми та Харків, додаючи, що на кордоні з останнім агресор зосередив 35 000 військовослужбовців. Такими ж даними оперує й командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк, який попереджає, що мета Росії не змінилася й полягає у знищенні української нації. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *