Боротьба з українським підпіллям у Криму – окупанти завели загони ФСБ та посилили перевірки

Росіяни завели в Крим додаткові загони ФСБ, вони мать виявляти українське підпілля – ЦНС

© ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ На півострові посилили перевірки телефонів.

Російські окупанти не контролюють захоплені території, тому починають посилювати репресії. Для цього окупаційна адміністрація перекидає в Крим додаткові підрозділи ФСБ, повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що їхнім завданням є виявлення інформаторів Сил оборони та зменшення витоку даних. 

“На півострові посилені перевірки телефонів та почастішали випадки допитів місцевого населення”, – розповідають у Центрі нацспротиву.

В ЦНС додають, що росіяни мають марні сподівання, адже місцеві мешканці очікують на звільнення. Відтак, як зауважують в ЦНС, Сили оборони продовжать завдавати успішні удари по російських військових об’єктах й “ATACMS не завершаться ніколи”.

Нагадаємо, що Україна регулярно завдає ударів по військових об’єктах у Криму, а також по незаконно побудованому Росією мосту через Керченську протоку. Наприклад, у ніч проти 30 квітня в районі військового аеродрому в Джанкої пролунала серія вибухів. Супутник Planet Labs зафіксував ушкодження пускової установки російської системи ППО С-300/С-400.

Раніше військові та інженери у статті для Foreign Affairs зробили прогноз щодо того, як може бути знищений Кримський міст «раз і назавжди». На їхню думку, удари морських безпілотників не знищать міст, і для цього знадобляться інші інструменти.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *