Мобілізація в Україні 2023 – хто може вручити повістку на вулиці

Загальна мобілізація: хто може вручати повістки, крім представників ТЦК

© Віктор Назаров/Telegram Зараз повістки отримують чоловіки призовного віку.

В Україні триває загальна мобілізація. В цей час чоловіки віком від 18 до 60 років отримують повістки та можуть вступити до лав ЗСУ.  Речниця Черкаського територіального центра комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Аліна Кривошея в інтерв’ю «Суспільне» розповіла, хто має законне право вручати повістки.

«Повістку може вручити не тільки посадова особа ТЦК та СП, а й органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти», — пояснила вона.

Як зазначила речниця, оскільки законодавчо не регламентовано, де саме представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають вручати повістки, їх можуть видати як за місцем проживання, так і на вулиці чи робочому місці.

Нагадаємо, як повинна виглядати повістка та що вона має містити. Кабінетом Міністрів України у грудні 2022 року було затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку у якому передбачена зокрема і форма оновленої повістки.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *