Ми програємо війну, якщо не отримаємо допомогу – заява Зеленського перед сенаторами у США

Зеленський сказав американським сенаторам: «Якщо ми не отримаємо допомогу, ми програємо війну» – CNN

© president.gov.ua Президент України сказав, що мав «чудовий діалог» з сенаторами США на Капітолійському пагорбі

Президент України Володимир Зеленський назвав свою зустріч з американськими сенаторами на Капітолійському пагорбі 21 вересня «чудовим діалогом». На цій зустрічі він переконував законодавців надати допомогу Україні. 

«Ми вдячні вам, журналістам, сенаторам і всім іншим за допомогу», – сказав президент, покидаючи зустріч із законодавцями, передає CNN. 

Зеленський сказав по завершенні зустрічі, що вони «обговорили дуже багато деталей», хоча він не поділився, про що саме йшлося. Лідер більшості в Сенаті США демократ Чак Шумер заявив журналістам, що Зеленський попередив їх про небезпеку не ухвалення рішення про збільшення фінансування України.

«Було одне речення, яке підсумовує все це, і я цитую його дослівно, пан Зеленський сказав: «Якщо ми не отримаємо допомогу, ми програємо війну». Це його цитата», – сказав він. 

Лідер меншості в Сенаті США республіканець Мітч Макконнелл додав, що це була «хороша зустріч».

Зустріч із сенаторами відбулася напередодні зустрічі Зеленського з президентом США Джо Байденом. Останній прагне почути від Зеленського «погляд з поля бою», оскільки наближається друга осінь війни, повідомив журналістам координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі.

Очікується, що Байден поговорить із Зеленським про потреби на полі бою та оголосить новий пакет допомоги. Це відбувається на тлі повідомлень CNN про те, що ракети ATACMS можуть не стати частиною нового пакету озброєнь. Проте Кірбі сказав, що вони «не зняті з порядку денного».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *