Контрнаступ ЗСУ – Військова ініціатива перейшла на українську сторону – новини України

На фронті військова ініціатива перейшла на сторону України

© Міністерство оборони України В Міноборони заявили, що Україна ще не використала свій повний ресурс. 

На фронті військова ініціатива перейшла на сторону України, заявив заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов у Telegram.

“По всій лінії, що б там не говорили зараз, що росіяни спробували в районі Куп’янська щось зробити, – це була відчайдушна спроба якось відтягнути наші сили з інших напрямків. Але в цілому, вся ініціатива зараз на нашій стороні. Це важливо для наших партнерів, особливо по лінії військових. Вони розуміють усі виклики, пов’язані зі змінами та іншими питаннями, є постійний обмін інформацією з партнерами, консультації на цю тему”, – наголосив Гарврилов.

Він зазначив, що ЗСУ щодня просуваються від 100 метрів до кілометра.

“Кожен день ми вигризаємо нашу територію, ми вигризаємо першу і другу лінії оборони там, де Росія змогла щось побудувати”, – додає заступник.

За його словами,  всі розуміють, що Україна ще не використала свій повний ресурс. 

Нагадаємо, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі після засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” заявив, що міжнародна коаліція підготувала 17 бригадних бойових груп для контрнаступу України, це понад 63 тисячі військових.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *