Контрнаступ ЗСУ – Війська РФ перекидають сили ыз Криму на південний напрямок – новини України

РФ перекидає сили з окупованого Криму в Запорізьку та Херсонську області — Гуменюк

© Минобороны России/t.me Окупанти прагнуть компенсувати свої втрати.

Речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк заявила, що російські окупаційні війська перекидають свої підрозділи з тимчасово окупованого Криму на тимчасово захоплену частину Запорізької та Херсонської областей, повідомляє “Укрінформ”.

За її словами, окупанти намагаються компенсувати свої втрати.

“Цілком очевидно, що вони підтягують сили на запорізький напрямок і намагаються посилити херсонський. Оскільки вони були досить потужним угрупованням, яке постачало сили на схід, а зараз самі потребують відповідного покращення свого стану”, – наголосила Гуменюк.

Речниця також зазначила, що псевдовибори, які проводять російські війська на тимчасово окупованих територіях, мають таку ж мету – зібрати інформацію про чоловіче населення призовного віку, залучити їх  до так званої “територіальної оборони”, а потім – приєднати до складу військ РФ на херсонському та запорізькому напрямках.

Речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов  зазначив, що українські захисники мали успіхи на мелітопольському напрямку в районах південніше Роботиного та західніше Вербового.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *