Контрнаступ України – Які лінії оборони побудували війська РФ на східному напрямку

У Силах оборони розповіли про лінії російської оборони на фронті

© Getty Images За метрів 20 від окопу на першій лінії стоять інженерні загородження.

Начальник пресслужби Східного угруповання ЗСУ Ілля Євлаш зазначив, що війська РФ на східному напрямку використовують глибоко ешелоновану оборону, інформує 24 Канал.

На бахмутському напрямку лінії оборони  є менш обладнаними, оскільки там тривають бої із зими, тому часу на спорудження не було. Тоді як на інших напрямках, зокрема мове йде про лимано-куп’янський, оборона є доволі потужною.

“За метрів 20 від окопу на першій лінії стоять інженерні загородження (протитанкові “їжаки” і “зуби дракона”) та колючий дріт. Перед нею за півтора кілометра є мінно-вибухові загородження, зокрема протитанкові та протипіхотні міни. Після нього є протитанковий рів, глибиною до 2,5 – шириною – до 3-х метрів”, – наголосив Євлаш.

Ще одну мінно-вибухову смугу російські війська встановлюють за танковим ровом. За його словами, інженерні загородження є досить ешелонованими, але не є нездоланними.

“При правильному застосуванні різних машин розгородження, ми можемо робити проходи і долати ці загородження. Головне – правильна тактика і планування”, – додав Євлаш.

Український контрнаступ переходить у вирішальну стадію, вважає американський військовий аналітик Майкл Кофман. Він зазначив, що українські військові мають реальний шанс повністю прорвати російську оборону.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *