Коли закінчиться війна в Україні – Міністр оборони Італії вважає, що це може статися протягом 7-8 місяців

У Міноборони Італії розраховують на закінчення війни в Україні протягом 7-8 місяців

© Getty Images У відомстві наголосили, що умовою для будь-якої дипломатії має бути припинення вогню з боку Москви, а метою гіпотетичних переговорів — “відновлення міжнародної законності”.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто під час свого візиту до Лондону висловив припущення, що війна в Україні може закінчитися протягом 7-8 місяців, тобто до кінця весни 2024 року. Про це повідомляє RaiNews.

“Як відомо, контрнаступ проти російських військ не прогулянка в парку. Сподіваюся, що в досить короткі терміни – найближчі 7−8 місяців — може бути спроба закінчити війну в Україні… Потрібно, щоб Росія припинила бомбардування України хоча б на один день”, — зазначив Крозетто.

За його словами, умовою для будь-якої дипломатії має бути припинення вогню з боку Москви, а метою гіпотетичних переговорів — “відновлення міжнародної законності”.

Раніше Президент Володимир Зеленський коментував контрнаступ Сил оборони, наголошуючи, що всі хочуть, аби був щасливий кінець, проте операція захисників – не 1,5-годинний фільм, тож happy еnd’у не буде. В інтерв’ю CNN він пояснив це тим, що Україна вже втратила багато людей. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *