ГУР має перелік об’єктів у Росії для знищення

Досягти ефекту доміно: у ГУР визначили пріоритетний список стратегічних об'єктів РФ для знищення

Російські бомбардувальники на авіабазі “Енгельс-2” © Maxar Technologies ГУР використовує для цього, зокрема і агентів у Росії.

Головне управління розвідки Міністерства оборони має перелік стратегічних об’єктів РФ, які підлягають знищенню. Українські військові також працюють над тим, щоб розірвати промислові ланцюги між підприємствами ВПК Росії.

Розвідка визначає найбільш критичні цілі й об’єкти для самої Російської Федерації, заявив у етері телемарафону представник ГУР Вадим Скібіцький.

«Це об’єкти військові та оборонно-військового комплексу, які забезпечують виготовлення ракет і безпілотників. Тому цілей у нас багато. Вони усі пронумеровані, визначені по ієрархії, визначене їхнє значення, і ми цілеспрямовано знищуємо їх для того, щоб знизити потенціал РФ і досягти ефекту доміно, коли знищення одного підприємства призведе до того, що інші, які зав’язані на його виробництві, перестануть виготовляти військову продукцію», – зазначив Скібіцький.

За його словами, наразі ГУР використовує усі засоби, які у розпорядженні для знищення ворожих цілей. Зокрема безпілотники, ракетні системи й агентурні одиниці, які діють і на території РФ.

Скібіцький додав, що серед західних партнерів є певні застереження до дій ЗСУ, які начебто можуть призвести до ескалації війни.

«Яка може бути ескалація, коли йде повномасштабна війна і росіяни знищують наш потенціал і тримають людей у страху через постійні удари по жилим районам. Наші партнери потрапили під певний вплив російської пропаганди, що начебто «відповідь РФ буде достатньо потужною». Попри застереження, у них є повне розуміння наших дій із військової точки зору», – підсумував представник ГУР.

Нагадаємо, Представник ГУР Вадим Скібіцький заявив, що інформацію про відключення Ілоном Маском систем Starlink у районі Криму під час операції ЗСУ треба декілька разів перевірити.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *