Гуменюк розповіла, чи готують війська РФ наступ на півдні – карта – новини України

В ОК

© скриншот Нині окупаційні війська активно наступають на сході.

Речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону зазначила, що війська РФ перенесли активні наступальні дії на південному напрямку в район Старомайорського Донецької області, яке під час контрнаступу влітку 2023 року звільнили українські військові.

“Ми бачимо, що вони проводять потужні ротації, це означає, що в них не все дуже гарно та спокійно у війську… І ми зараз спостерігаємо, що активність вони акцентовно перенесли ближче до сходу. Навіть в нашій зоні відповідальності, більше штурмової активності в напрямку Старомайорського, ближче до Донецької області”, – розповіла вона.

DeepStateMAP

Гуменюк заявила, що за добу армія РФ провела один штурм у районі Роботиного та сім штурмів — у районі Старомайорського.

“Це велика різниця і концентрація ворога. Але характерним є те, що бронетехніку росіяни поки не застосовують. Вони намагаються діяти в пішому порядку, використовують легкомоторні транспортні засоби, БАГИ, мотоцикли. А в цьому сенсі (наступальних дій – ред.) означає, що техніка до чогось готується”, – наголосила речниця.

Російські окупаційні війська можливо готуються до великомасштабного наступу в Україні наприкінці цієї весни чи влітку. Він може відбутися на чотирьох напрямках  – запорізькому, херсонському, донецькому, луганському.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *