F-16 – Ігнат зазначив, що Україна отримає винищувачі не найновішої модифікації – новини України

У Повітряних силах заявили, що Україна переходить на F-16 в екстреному порядку

© pixabay.com Ігнат наголосив, що нашій країні не дадуть одразу 40 і більше винищувачів.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що ніні ніхто точно не знає, коли Україна отримає винищувачі F-16, їх очікують якомога швидше.

“Пілоти перенавчаються, інфраструктура адаптується, робляться якісь тимчасові укриття, злітно-посадкова смуга десь удосконалюється. Ми не можемо в умовах війни капітально будувати під F-16 інфраструктуру, згідно з вимогами країн НАТО, але літаки й так можуть злітати з того, що у нас є. Хочу наголосити, що Україна переходить на F-16 в екстреному порядку, як це не робила жодна країна в світі”, – розповів речник в  інтерв’ю “Укрінформу

За його словмаи, спочатку прибуде невелика група пілотів, яка починатиме працювати в небі, процес підготовки пілотів і збільшення їх в Україні буде йти поступово

“Нам не дадуть зразу 40, 70 чи 120 літаків. До речі, нам не найновіші модифікації дають. Тому процес іде, льотчики вже літають, виконують польоти в небі. Поки що тривають польоти з інструкторами. Українські пілоти мають повністю освоїти техніку, керувати самостійно, без інструкторів. Проводяться тренувальні польоти. Вони вивчають тактичні прийоми для того, щоб перш за все здійснювати польоти з перехоплення повітряних цілей”, – наголосив Ігнат.

Перша група українських пілотів у Сполучених Штатах Америки завершить навчання на західних винищувачах F-16 до початку літа 2024 року, пише CNN.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *