До травня РФ планує відкрити першу гілку нової залізниці біля Маріуполя – інфографіка – новини України

Росія до літа відкриє першу гілку нової залізниці біля Маріуполя — розслідування

© Pexels Окупанти нині активно працюють над укладанням рейок.

Росія почала у вересні 2023 року будувати колію в Донецькій області, яка простягається на 60 кілометрів між селищами Новоселівка – Гранітне – Бурне. Ця залізнична гілка може запрацювати вже у травні цього року, заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Російські війська нині активно укладають рейки і “зуби дракона” (бетоні тетраедри) обабіч залізничного шляху, інформує “Центр журналістських розслідувань”.

Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя/Telegram

 “Для оцінки швидкості будівництва та перспектив приводимо порівняння на підготовлених ділянках на кінець березня та першу половину квітня. Можете побачити в березні стан “полотно”, а вже в квітні на полотні активні роботи з укладання рейок та поруч облаштування фортифікацій. Зокрема, “зуби дракона”, – розповів Андрющенко в Telegram.

Зазначається, що армія РФ пройшла найскладніший етап будівництва. Окупанти завершили побудову мосту через річку Кальміус на південь від тимчасово окупованого села Гранітне.

Залізничний міст поблизу Гранітного 14 листопада 2023 рік (ліворуч) та 22 квітня 2024 рік

Залізничний міст поблизу Гранітного 14 листопада 2023 рік (ліворуч) та 22 квітня 2024 рікЦентр журналистских расследований

На готовність інфраструктурного об’єкта вказують як власні джерела радника міського голови Маріуполя на ТОТ Донецької області, так і супутникові знімки.

Глава ГУР Кирило Буданов прокоментував будівництво росіянами залізниці, яка з’єднуватиме Ростов-на-Дону та тимчасово окупований Крим і проходитиме через ТОТ Донецької та Запорізької областей. Він наголосив, що будівництво, яке тривало рік, майже завершилося. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *