Деокупація Андріївки — Маляр розповіла про ситуацію на бахмутському напрямку 15 вересня — новини України

Міноборони про ситуацію на бахмутському напрямку: на південному фланзі — просування вперед, а на північному здебільшого оборона

© Ганна Маляр / Facebook Маляр наголосила, що ціна українського контрнаступу дуже серйозна. 

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що, попри звільнення Андріївки, на бахмутському напрямку тривають важкі бої. Під час телемарафону вона наголосила, що йдеться про Курдюмівку та Кліщіївку на південному фланзі, де захисники рухаються вперед. 

І по суті це є напрямок наступу наших військ на сході. Тому що ми з вами знаємо, що на сході є напрямки наступу ворога. Це чотири напрямки. І Бахмутський, де рухаємося вперед ми”, – зазначила Маляр. 

Що стосується північного флангу, то там ЗСУ намагаються зберегти позиції та висоти, які росіяни знову прагнуть окупувати. 

“Щотижня там було просування поступове вперед, і власне зараз це відбувається. Але бої надзвичайно важкі. Ворог налаштований серйозно, вони не збираються здавати свої позиції. І ми знаємо, що їх задача – вийти на кордони Луганської та Донецької областей, – зауважила Маляр. – Тому це дуже потужний двобій. Зрозуміло, що ми там рухаємося вперед, але ціна дуже серйозна“. 

Нагадаємо, 15 вересня Генштаб ЗСУ офіційно підтвердив звільнення Андріївки у Бахмутському районі Донецькій області. У 3 ОШБ згодом розповіли, що за два дні штурму там знищили вщент 72-у окрему мотострілецьку бригаду РФ, ліквідувавши майже усю піхоту з офіцерами, начальника бригадної розвідки та трьох комбатів. Захисники взяли росіян в оперативне оточення. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *