Боєприпаси першими прибудуть чи вже прибувають в Україну після рішення палати Конгресу

Американська зброя ймовірно вже прямує до України: екскомандувач сухопутних військ Польщі

© Gen. Skrzypczak/wyborcza.pl На його думку, після рішення Палати представників в Україну приїдуть боєприпаси

Ухвалення рішення про схвалення нового пакета допомоги Україні, передача підтримки вже почалась. Після прийняття у Палаті представників США рішення про виділення пакета допомоги Україні, перші комплекти озброєння прямують до України, повідомляє “Укрінформ” з посиланням на коментар воєнного експерта, екскомандувача сухопутних військ Польщі, колишнього заступника міністра національної оборони Польщі Вальдемара Скшипчака. 

Експерт вважає, що допомога вже йде, хоча деталей цих поставок ніхто не знає. Це викликає не тільки стурбованість, але буквально страх Росії, оскільки Україна отримає необхідні ресурси для зміни ситуації.

Вальдемар Скшипчак говорить, що ця допомога дуже спізнилась у часі і надана із запізненням у 6 місяців, проте українська армія попри відсутність такої допомоги змогла показати свою сміливість і можливість захищати країну навіть у таких неймовірно складних умовах.

На думку експерта, ця допомога вказує на два важливих напрямки розвитку війни. Перший – українська армія отримує підтримку, яка необхідна, а по-друге, Сполучені Штати знову повертаються до лідерської позиції щодо координування в “українській коаліції” країн, які допомагають захистити суверенну державу від агресивного нападу.

По суті російський авторитаризм використав демократію як спосіб гальмувати підтримку. Проте тепер ситуація може мати новий напрямок і Росія саме через це починає нервувати, а найголовніше – починає шукати способи захистити себе від неочікуваного кроку США.

Що саме вже може незабаром опинитися на фронті?

На думку Вальдемара Скшипчака, на шляху до ЗСУ можуть перебувати вже боєприпаси які є найнеобхіднішою наразі компонентою на полі бою.Всі інші елементи можуть бути додані незабаром.

Найголовніша підтримка – це снаряди для артилерії калібру 155 мм та ракети для HIMARS близької та дальньої дії. важливим елементом є комплектація ППО та боєприпаси для сил ППО, яка має захистити як війська, так і цивільних.

Генерал Вальдемар Скшипчак є одним із найвідоміших військових в Польщі, що є тризірковим генералом та високий авторитет як спеціаліст як в Польщі, так і за її межами. Він командував польською дивізією в Іраку та був командувачем сухопутних військ. Пішов з посади через конфлікт з цивільними керівниками міністерства які втручались на думку генерала у діяльність армії та зменшували її обороноздатність і потужність,

Палата представників Конгресу США раніше ухвалила проєкт закону H.R.8035 «Про додаткові асигнування на безпеку України – 2024». Він передбачає надання коштів у розмірі $60 млрд. 311 депутатів палати представників подали голос за, за необхідної кількості для ухвалення не більше 218 голосів. 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що завдяки допомозі США Україна отримає важливий ресурс для перемоги та відбудови. Він подякував представникам Республіканської та Демократичної партій за голосування за пакет допомоги для України в Конгресі.

Шмигаль нагадав про те, що пакет допомоги передбачає 61 млрд доларів, з яких на оборонні видатки передбачено 49,9 млрд, на підтримку бюджету – 7,8 млрд, економічна допомога складе 1,57 млрд, ще 400 млн буде виділено в рамках пакета на гуманітарне розмінування та захист кордонів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *