Vampire отримав нове озброєння – боєприпаси для знищення живої сили ворога

ЗСУ успішно протестували Vampire з інноваційним снарядами для ураження піхоти ворога

© Сили оборони півдня України/Telegram Це були осколкові так кумулятивної, руйнуючої дії

До безпілотника Vampire, що використовується підрозділами Збройних Сил України, успішно випробували нові типи снарядів. Вони можуть бути як фугасні, так і кумулятивні та мати осколкову дію. Відео з демонстрацією показали Сили оборони півдня України.

Український безпілотник Vampire, може переносити приблизно 15 кг воєнного вантажу. Такий потужний безпілотник може тепер оснащуватись новими типами озброєння – фугасними та кумулятивними осколковими снарядами. Вони застосовуються для ураження живої сили окупантів. Радіус дії безпілотника до 10 км.

 

Фугасний снаряд може вражати ворога на відстані до 20 метрів.

Раніше, у містах країни-агресора Єлабуга та Нижньокамськ, 2 квітня було чутно вибухи. Місцева влада підтвердила удар по підприємствах у регіоні. Пізніше у ГУР зазначили, що ціллю атаки був завод зі збирання”Шахедів”. Джерела у розвідці підкреслили, що попри заяви місцевої влади, внаслідок удару є значні руйнування виробничих потужностей.

Після удару, російський пропагандистський ресурс Mash заявив, що російські підприємства атакували безпілотники UJ-22 Airborne від компанії “Ukrjet”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *