Бахмутський напрямок – росіяни збільшили кількість штурмів

Ворог на бахмутському напрямку почав більше штурмувати українські позиції - пресофіцер 26 бригади ім. Дашкевича

© Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine (Валерій Залужний) / Facebook Олег Калашніков розповів про ситуацію на бахмутському напрямку.

Росіяни намагаються штурмувати українські позиції по всій лінії оборони на бахмутському напрямку, заявив пресофіцер 26-ї артбригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашніков в ефірі «Еспресо». При чому останнім часом кількість ворожих штурмів збільшилася.

«Зараз на бахмутському напрямку непроста ситуація. Можемо спостерігати, що останніми днями противник збільшив кількість своїх штурмів. Ворог намагається нас штурмувати по всій лінії оборони саме бахмутського відтинку, тобто це Богданівка, Іванівка, Кліщіївка, Андріївка», – зазначив Калашніков.

Зокрема, протягом минулої доби за його словами, найбільше ворожих штурмових атак відбувалося на Кліщіївку та Андріївку. Калашніков додав, що росіяни зазнали значних втрат як в особовому складі, так і в техніці. Українські позиції в районі цих населених пунктів окупанти не змогли. 

Калашніков також розповів, що росіяни підтримують свої штурми артилерією та дронами. А коли дозволяє погода ворог використовує ФАБи.

«Скоріше всього армія РФ отримала жорсткий наказ показати на цьому напрямку хоч якісь результати для свого диктатора, тому і почалися такі посилені штурми. Звичайно, це Часів Яр, який є укріпленим рубежем та воротами до Краматорська та Слов’янська. Ворог хоче взяти Часів Яр, аби показати своє досягнення у захоплені такого населеного пункту. Однак точаться дуже жорсткі бої, противник зазнає втрат, але не полишає такого наміру», – підсумував Калашніков.

Нагадаємо, на бахмутському напрямку росіяни зайняли лісовий масив південніше Богданівки, підібравшись впритул до хребта, на якому розташовується Часів Яр. Ворог розпочав нову хвилю наступальних дій, перегрупувавши свої сили. В хід йде піхота і техніка, яку окупанти накопичували, щоб продовжити розвивати свій попередній успіх.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *