Активність російської тактичної авіації на південному сході країни – повітряну тривогу оголосили у Запорізькій та Херсонській областях

На південно-східному напрямку зафіксована активність тактичної авіації росіян

© Defense Express У Запорізькій та Херсонській областях оголосили повітряну тривогу.

Сьогодні, 22 вересня, о 4.25 у Запорізькій області оголосили повітряну тривогу, через десять хвилин тривога поширилася на Херсонщину.

“Повітряна тривога в Запорізькій та Херсонській областях пов’язана з активністю ворожої тактичної авіації на південно-східному напрямку”, – повідомив о 4.38 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Моніторинговий паблік військових “Чому тривога | Радар” повідомив про загрозу керованих авіабомб для прифронтових територій Запорізької області, а також для Бериславського району Херсонщини.

“Повітряна тривога! Просимо терміново прослідувати в укриття!”, – оголосила Запорізька обласна військова адміністрація.

О 5.03 повітряну тривогу у Херсонській області скасували. Тут вона тривала менше ніж півгодини. О 5.16 повітряну тривогу оголосили у Донецькому регіоні, ймовірно, також через загрозу удару з літаків тактичної авіації. У Запорізькій області повітряну тирвогу скасували тільки о 6.58. Вона тривала більше двох з половиною годин.

Раніше повідомлялося, що вчора увечері, 21 вересня, росіяни обстріляли місто Курахове у Донецькій області. Внаслідок обстрілів сталася пожежа. Наразі відомо про 21 пораненого.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *