Єдиний реєстр зброї має з’явитися в “Дії” до листопада 2023 року

Єдиний реєстр зброї має з'явитися в "Дії" до листопада 2023 року

КИЇВ. 11 липня. УНН. Єдиний реєстр зброї планують інтегрувати у застосунок «Дія» до листопада 2023 року, повідомляє МВС, пише УНН.

Деталі

Єдиний реєстр зброї доступний на порталі МВС. Щоб зареєструвати зброю, треба зайти на сайт, авторизуватися, заповнити заявку, прикріпити пакет документів, додати сканкопії, завірити їх електронним підписом і надіслати. Якщо дозвіл на зброю був отриманий в магазині зброї, то пакет документів треба надати йому разом із відповідною заявою.

У МВС наголошують, що замість паперових бланків формуватимуть витяги з ЄРЗ із QR-кодами. Єдиний реєстр зброї надає доступ до інформації про свою зареєстровану зброю, спрощує та прискорює процедуру отримання дозволів. Доступ до реєстру захищений, сторонні користувачі до нього не потраплять. 

“За перший день роботи ЄРЗ у ньому зареєструвалося понад 3 тис. власників зброї, а до листопада 2023 року планується інтеграція реєстру з застосунком “Дія”, – вказали у МВС.

Нагадаємо

З 23 червня в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї. Це інформаційна система МВС, яка автоматизує усі процеси з обігу різних видів зброї, частин зброї та боєприпасів, що мають ідентифікаційні номери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць Україна виробила більше снарядів, ніж за весь минулий рік – Камишін

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *