Як впоратися з тривогою: програма ментального здоров’я “Ти як?” дала поради

Як впоратися з тривогою: програма ментального здоров'я "Ти як?" дала поради

КИЇВ. 26 липня. УНН. Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” дала українцям поради, як впоратися з тривогою та подібними нападами стресу. Про це повідомляє УНН, посилаючись на сторінку програми у Telegram.

Цитата

“Іноді тривога буває настільки раптовою і сильною, що бракне повітря. Ситуація не з приємних, але й не критична, якщо вміти постояти за себе – вчасно зорієнтуватися і згадати одну з вправ, що допомагають заспокоїтися та вирівняти дихання”, – йдеться в повідомлення.

Деталі

Фахівці радять вправу “Метелик”, яка допоможе дати відсіч подібним нападам стресу. Для цього потрібно відкласти свої на кілька хвилин та сісти чи стати рівно. Потім варто схрестити на грудях руки, наче вони крила метелика. Щоб краще їх зафіксувати, зачепіться великим пальцем однієї руки за палець іншої.

Почніть легенько та ритмічно стукати себе долонями по ключицях – лівою, правою, наче це серцебиття. Вловіть цей ритм, зосередьте на ньому всю свою увагу. Фахівці рекомендують продовжувати вправу, доки не відчуєте, що тривога пішла, а дихати стало легше.

Нагадаємо

Лікар Київського міського центру контролю та профілактики хвороб, кандидат медичних наук Отто Стойка у коментарі УНН розповіла, про основні аспекти, яких українці можуть щоденно дотримуватися, аби підтримувати своє самопочуття.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *