Удар по Севастополю – Переміщення кораблів РФ не убезпечить їх від атак – новини України

Переміщення російських суден із Севастополя не врятує їх від атак — ВМС ЗСУ

© Скріншот з відео Плетенчук зазначив, що окупанти можуть опинитися  у такому стані, що в них може залишитися лише морська логістика.

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук зазначив, що переміщення російських суден із тимчасово окупованого Севастополя не убезпечить їх від потенційних атак, інформує “Радіо Свобода”.

“Їх можна навіть в Казань відігнати, умовно. Там є й інші заводи, дійсно. Той самий “Лиман” в Керчі або “Феодосія”. Заводів вистачає. Але ж корабель – це не голка, його не сховаєш. Ніяк. Тому тут без варіантів. Але ми можемо очікувати чого завгодно. Це Росія”, – наголосив Плетенчук.

За його словами, російські війська можуть опинитися у такому стані, що в них може залишитися лише морська логістика.

“І для них це буде проблемою. Тому що там не дуже легка навігація. Це, по-перше. Ну, і, по-друге, навіть, якщо вони будуть використовувати ті самі порти в тимчасово окупованих Бердянську або Маріуполі, хочу нагадати, що в Бердянську вони так само втратили великий десантний корабель. Просто в порту”, – розповів речник.

Вранці 13 вересня українські захисники завдали ударів по об’єктах військово-морських сил військ РФ у бухті в тимчасово окупованому Севастополі. Пошкоджень зазнали дизель-електричний підводний човен “Ростов-на-Дону” та великий десантний корабель “Мінск”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *