У новій соцмережі Цукерберга Threads за два дні зареєструвалися 70 млн користувачів

У новій соцмережі Цукерберга Threads за два дні зареєструвалися 70 млн користувачів

КИЇВ. 8 липня. УНН. Нова соцмережа Марка Цукерберга – Threads – упродовж 48 годин досягла 70 мільйонів реєстрацій. Очевидно, це зробило її найшвидшим завантажуваним додатком за всю історію. Про це повідомляє видання Theguardian, пише УНН.

Деталі

Нова платформа мікроблогів була запущена в 100 країнах цього тижня. Вона одразу зібрала значну кількість користувачів, перевищивши 30 мільйонів протягом перших 24 годин.

А вже у п’ятницю, 7 липня, Цукерберг оголосив у своєму обліковому записі Threads, що загальна кількість користувачів зросла більш ніж удвічі.

Цитата

«70 мільйонів реєстрацій на Threads станом на сьогоднішній ранок. Набагато вище наших очікувань», – написав Цукерберг.

Доповнення

Твіттер Ілона Маска відреагував на нового конкурента формальною погрозою подати в суд на додаток через нібито порушення його «прав інтелектуальної власності».

Threads доступні у вільному доступі. Новим реєстраторам для входу потрібен обліковий запис Instagram. Потім вони можуть перенести облікові записи, за якими стежать в Instagram, у свій обліковий запис Threads, що допомогло збільшити розмір нової соціальної мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Twitter погрожує подати в суд на Meta через нову соцмережу Threads

Марк Цукерберг — виконавчий директор Threads і власник Instagram Meta — сказав, що хоче зробити нову соцмережу дружньою. У цьому полягає його мета та запорука успіху.

Стенфордська інтернет- обсерваторія (SIO), яка займається моніторингом контенту на платформах соціальних медіа, заявила, що Threads може стати успішною альтернативою «жорстокій арені» Twitter.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *