Україна візьме участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze 23.3 у Чорному морі

Україна візьме участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze 23.3 у Чорному морі

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Україна візьме участь у міжнародних військових навчаннях Sea Breeze 23.3, які пройдуть у Чорному морі та дельті Дунаю з 11 по 15 вересня. Навчання мають на меті підвищити оперативну та тактичну взаємодію країн-учасниць у сфері боротьби з вибуховими пристроями. Про це повідомляє Голос Америки, передає УНН.

Деталі

Відомо, що 11-15 вересня в Чорному морі та дельті Дунаю пройдуть міжнародні військові навчання Sea Breeze 23.3. У них візьмуть участь військові з США, Румунії, Болгарії, Франції, Великої Британії, Туреччини та України.

Мета навчань – підвищити оперативну та тактичну взаємодію країн-учасниць у сфері боротьби з вибуховими пристроями, особливо дрейфуючими морськими мінами.

Румунія надасть для навчань морський тральщик, швидкісний водолазний корабель, броньований швидкісний патрульний катер, високошвидкісні надувні човни з жорстким корпусом, а також спеціалістів зі знешкодження вибухівки, фахівців із розмінування, взвод морської піхоти та інші сили і ресурси.

США надасть морський патрульний і розвідувальний літак P-8 Poseidon, а також водолазів-спеціалістів зі знешкодження бомб.

Також перед початком навчань у румунській Констанці відбулася зустріч командувачів ВМС країн-членів НАТО з Чорного моря. Вони обговорили спільне бачення проблем безпеки в регіоні в умовах триваючої війни росії проти України.

Нагадаємо

Раніше повідомлялось, що Вірменія та США з 11 по 20 вересня проведуть спільні навчання EAGLE PARTNER 2023 у рамках підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях, повідомляє Міністерство оборони Вірменії.

Зазначається, що метою навчань є підвищення рівня взаємосумісності підрозділу, який бере участь у міжнародних миротворчих місіях в рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом у сфері управління та тактичного зв’язку, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до запланованої оцінки “Концепції оперативних спроможностей” в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *