Україна працює над форматом взаємодії з G20 – Кулеба

Україна працює над форматом взаємодії з G20 - Кулеба

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Україну не запросили до участі на саміт країн G20, який відбудеться в Індії 9-10 вересня. Наразі українська сторона працює над форматом взаємодії з “Групою двадцяти”, щоб представники держав почули її позицію, розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

Цитата

“Власне, навіщо виламувати двері. З Індією є діалог, рівень комунікації… Ми працюємо над певним форматом взаємодії з G20, щоб голос України там був почутий”, – заявив Кулеба.

Деталі

На питання, чому Індія не запросила Україну взяти участь у саміті, Кулеба відповів, що Нью-Делі та москва є “доволі тісними” партнерами, і росія “на жаль, входить до цього формату”. Він додав, що не впевнений, чи на цьому заході буде присутній російський диктатор володимир путін, водночас запевнив, що міжнародні партнери України не обговорюватимуть в Індії позиції щодо Києва без його участі.

“Наші партнери вже відпрацювали техніку, називається “ігноруй лаврова”… Ніякі переговори щодо України без координації кожної позиції, кожного елементу з Україною наші партнери вести не будуть”, – сказав Кулеба.

Нагадаємо

Заступник голови МЗС Микола Точицький повідомив, що Міністерство закордонних справ України спільно з партнерами працює над тим, щоб отримати запрошення на саміт “Групи двадцяти”, що відбудеться в Індії у вересні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *