Єрмак провів розмову з директором Офісу з нацбезпеки при президентові Кореї

директором Офісу з нацбезпеки при президентові Кореї” />

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів розмову з директором Офісу з національної безпеки при Президентові Республіки Корея Чо Те Йонгом. Сторони узгодили позиції та спільні дії в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема в межах проведення сесії Генеральної Асамблеї ООН, а також реалізацію формули миру, інформує УНН з посиланням на повідомлення Єрмака.

Цитата

“Провів розмову з директором Офісу з національної безпеки при Президентові Республіки Корея Чо Те Йонгом. Подякував корейській стороні за нещодавно анонсовану додаткову фінансову допомогу Україні. Наголосили на обопільній зацікавленості в поглибленні двосторонньої співпраці у сфері відбудови України та залученні корейських інвестицій”, – повідомив Єрмак.

Деталі

Керівник ОП розповів про підготовку до зустрічі радників з нацбезпеки щодо реалізації Української формули миру. Він зазначив, що мета зустрічі – досягти прогресу в реалізації усіх пунктів формули, а також узгодити модальності проведення Глобального саміту миру.

“Також узгодили позиції та спільні дії в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема в межах проведення сесії Генеральної Асамблеї ООН”, – додав Єрмак.

Нагадаємо

Південна Корея надасть наступного року фінансову допомогу Україні обсягом 394 мільйони доларів, що у вісім разів більше, ніж цього року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *