Єрмак подякував послу Британії, яка завершує дипломатичну місію, за підтримку України

Єрмак подякував послу Британії, яка завершує дипломатичну місію, за підтримку України

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зустрівся з послом Великої Британії Меліндою Сіммонс, яка завершує свою 4-річну дипломатичну місію в Україні, та подякував їй за потужну підтримку України. Про це він розповів у Telegarm, передає УНН.

Цитата

“Посол Британії Мелінда Сіммонс завершує свою чотирирічну дипломатичну місію в Україні. Сьогодні особисто подякував Мелінді Сіммонс та побажав подальших кар‘єрних звершень”, – написав Єрмак.

Деталі

За його словами, Мелінда Сіммонс є справжнім прикладом професійності та відданості демократичним цінностям. У найбільш драматичні моменти широкомасштабного вторгнення Росії в Україну керівництву держави вдалося дуже швидко забезпечити важливу комунікацію та спільні рішення з нашими партнерами – Великою Британією завдяки послу.

“Людина, що працює 24/7, щиро вболіває за Україну та має стратегічне мислення – ваші поради та бачення дуже допомагали нам”, – наголосив Єрмак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Великої Британії Сіммонс, завершуючи свою місію в країні, звернулась до українців

Він навів цитату Вінстона Черчилля: “Песиміст бачить труднощі у кожній можливості, оптиміст – можливості у труднощах”.
За його словами, ця цитата Вінстона Черчилля гарно змальовує спільну роботу – ми завжди бачимо можливості у труднощах і завдяки цьому переможемо.

“Українці люблять вас. Наша країна вдячна за підтримку”, – підкреслив керівник ОП.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *